رویای شما تبدیل به واقعیت می شود این تمام چیزیست که ما انجام می دهیم
مشکلات قالب های آماده ی فروشگاهی

مشکلات قالب های آماده ی فروشگاهی

معمولا استفاده از قالب های آماده بیشتر به دلیل هزینه پایین قالب های آماده می باشد ،چون اکثر قالب های آماده یا رایگان هستند و یا با هزینه خیلی کم می توان آنها را تهیه کرد .شاید در ابتدا همین موارد برای شما جذاب باشد ولی این فقط ظاهر موضوع می باشد و اگر معایب و توضیحات بیشتری را در رابطه با قالب های آماده بدانید  به جرات میتوانیم اعلام نماییم که تک تک این موارد نه تنها برای شما سودی نخواهند  داشت ، بلکه در اینده برایتان مشکل ساز نیز هستند .

این روزها فروشگاه های اینترنتی رونق گرفته اند با توجه به ترافیک و آلودگی هوا و مشغولیت زیاد مردم افراد زیادی به خرید اینترنتی روی آوردند. اگر به تعداد فروشگاه‌های موفق و معتبر فروش اینترنتی در ایران نگاه کنیم، درخواهیم یافت تعداد محدودی توانسته‌اند به اهداف از پیش تعیین شده خود دست یابند و بقیه ناموفق بوده‌اند. علت چیست؟

 یکی از مهم‌ترین مشکلات مربوط به مدیران و سرمایه‌گذاران این‌گونه سایت‌هاست، چون برخی از آنها بدون هیچ پیشینه و تجربه‌ای صرفا از روی گفته ‌دیگران گام در این راه گذاشته‌اند و نادانسته نه‌تنها زمینه زیان مالی خود را فراهم می‌کنند، بلکه گروهی از خریداران را نیز با مسائل ناخوشایندی مواجه خواهند کرد. اگرچه در طراحی یک وب‌سایت فروشگاهی، ایجاد صفحاتی که بازدیدکنندگان را جذب نماید، بسیار مهم است؛ اما اینکه وب‌سایت شما در اولین مراجعه مشتریان، چگونه رفتار می‌کند و چه تأثیری در ذهن مشتری می‌گذارد، به همان اندازه اهمیت دارد. یکی از اهداف اصلی سایت‌های فروشگاهی هدایت مشتری به کالای موردنیاز برای خرید است. بنابراین در طراحی سایت‌های فروشگاهی باید روشی به کار گرفته شود تا کاربر با سرعت و به‌راحتی کالای موردنیاز خود را پیدا کند. برای رسیدن به این منظور قالب سایت باید منحصر به فرد و مرتبط باشد و استفاده از قالب آماده توصیه نمی شود.در طی سالیان سال همه به اهمیت قوه بصری در تمایلات انسان پی برده اند و همین امر باعث اهمیت طراحی قالب سایت شده است چون شکل ظاهری وب سایت فروشگاهی شما به منزله دکور و ویترین فروشگاه شما می باشد واین اولین نمایی است که کاربر با ورود به سایت شما میبیند و تآثیر بسزایی در نظر کاربران دارد. طراحی قالب سایت کاری کاملأ تخصصی است و همه ی اجزای آن باید به صورت تخصصی برای کسب و کارشما طراحی شود.

برخی از موارد دردسر ساز در قالب آماده را با هم مرور می کنیم:

  • امنیت پایین عدم وجود قابلیت ارتقاء و گسترش قالب های آماده در آینده
  • قالب های آماده و بروز مشکلات امنیتی در آینده
  • پشتیبانی نشدن قالب های آماده در زمان بروز خطا
  • بروز مشکلات در سئو و بهینه سازی وب سایت
  • قالب های آماده قابلیت اعمال تغییرات ندارند
  • شبیه بودن قالب سایت شما به سایر سایت هایی که از این قالب های رایگان استفاده کرده اند.
  • تغییر در این قالب ها بسیار مشکل بوده و نیازمند تخصص در زمینه html و فتوشاپ می باشد.
  • نداشتن آزادی عمل جهت طراحی متناسب با نیازهای خود
  • یک پوسته رایگان ممکن است ویژگی های مختلفی را دارا باشد که نیازمند حذف شدن باشد.
  • حق تالیف (copy & write) متعلق به شما نخواهد بود.

ثبت نظر